Продаж ножів / Яскраві ножі

Веганські ножі

Перші яскраві особистості, для яких “Сталева гільдія” вирішила створити персональні ножі – це вегани. В кулінарії вегани – найяскравіші особистості, як на мене. Веганські ножі характеризуються бритвеною гостротою і властивістю довго зберігати заточку.

Ідея створення ножів для вегетаріанців і веганів виникла після того, як мені тривалий час довелося готувати салати. Виявляється, що для цього ніж повинен бути дуже гострий і довго залишатись гострим. “Залишайся гострим” – це девіз “Сталевої гільдії”, тому хто, як не ми маємо створити ножі веганів і вегетаріанців? Для вирішення цього завдання була взята сталь, яка тривалий час тримає бритвену гостроту і почалась робота над моделюванням. Виявилось, що нам потрібен не один “ніж вегана”, а два.

Перший ніж вегана – ніж “Наф-Найф” (Naf-Knife) призначений для використання вдома. Це великий і функціональний кухонник. Ми відпрацювали найоптимальнішу форму, а ручку вирішили зробити з садового грецького горіха, який сам закінчив своє життя у втілені дерева та радий продовжити його в якості руків’я ножа. Назва кухонного ножа вегана – “Наф-Найф” на згадку про четверте поросятко, яке мешкало за кордоном і не приймало участь в бойових діях з вовком, але постійно допомагало братам волонтеркою і коштами. До речі, про бойові дії. Веганські ножі виготовляють ветерани на виробництві, яке від народження призначено для соціальної адаптації ветеранів. Тому, купуючі ножі веганів, Ви допомагаєте соціальній адаптації ветеранів.

З ножем вегана “Наф-Найф” нам прийшлось тривалий час працювати і зараз він на опрацюванні, оскільки були виявлені деякі нюанси що потребують вдосконалення. Тому публікую поки що профіль.

Другий веганській ніж – туристичний, для того, щоб можна було брати з собою в подорожі. Назвали його “Веган” (Vegan). Що до другого, то вирішили модифікувати ніж “333”, оскільки він зарекомендував себе як оптимальний ніж для повсякденного носіння і туризму. Ніж “Веган” – невеликий ніж для  подорожів і повсякденного носіння, який має висновок експертизи що це не є зброя. Дуже зручний і функціональний.

Веганські ножі зараз вдосконалюються, незабаром реліз.

Якщо є пропозиції – “Контакти”

З Повагою, Денис Дудник

Залишити відповідь